"Без власного курсу валют". Туроператорів зобов'язали вказувати ціни в гривні

03.12.2020, 09:16
Фото: depositphotos.com

У туристичних операторів є 10 днів на те, щоб змінити і привести до вимог законодавства рекламу цін турів на сайтах і інформувати споживачів способом, який не вводитиме в оману. Про це написав керівник Північного міжобласного територіального відділення Антимонопольного комітету Олексій Хмельницький у Facebook.

Він розповів, що під час розслідування АМКУ виявив, що реклама турів "у доларах" насправді вводить клієнтів в оману через непрозорі правила визначення туроператорами "власного курсу валют". Тому комітет 2 грудня надав обов'язкові для розгляду рекомендації: реклама турів повинна містити точні і чесні ціни в гривні, без використання "власного курсу валют".

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Facebook: головні бізнес новини

Хмельницький зазначив, що в разі невиконання рекомендацій оператори змушені будуть заплатити штраф.

За його словами, на зустрічі з операторами голова АМКУ Ольга Піщанська обговорила це рішення з представниками туроператорів, і вони пообіцяли виконати його в строк.

  • 28 січня 2020 року в діях 10 найбільших туроператорів України були виявлені ознаки порушення законодавства про захист від недобросовісної конкуренції. АМКУ встановив 10 компаній, які розміщують на своїх сайтах неточну інформацію щодо вартості турпродукту.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: тільки важливе

Наталия Софиенко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю