Без роботи можуть залишитися 25 млн осіб через коронавірус - МОП

19.03.2020, 13:57
Без роботи можуть залишитися 25 млн осіб через коронавірус - МОП - Фото
Ілюстративне фото: pexels.com

Міжнародна організація праці закликала уряди до термінових заходів, щоб не допустити високого безробіття через коронавірус

Близько 25 млн осіб можуть залишитися без роботи через пандемію коронавірусу, якщо уряди країн не відреагують, йдеться в заяві Міжнародної організації праці (МОП).

Ґрунтуючись на різних сценаріях впливу COVID-19 на зростання світового ВВП, оцінки МОП вказують на зростання глобального безробіття від 5,3 млн до 24,7 млн.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Якщо ми побачимо скоординовану відповідь міжнародної спільноти, як це було під час глобальної фінансової кризи 2008-2009 років, то вплив нинішньої кризи на безробіття може бути значно меншим", - сказано в заяві.

Для порівняння, криза 2008-2009 рр. призвела до безробіття 22 млн чоловік.

Організація закликала до термінових заходів щодо захисту праці, підтримки робочих місць і доходів, а також до стимулювання економіки. Ці заходи включають в себе розширення соціального захисту, підтримання робочих місць (короткочасна робота, оплачувана відпустка та інші субсидії), фінансові та податкові пільги, зокрема для мікро-, малих і середніх підприємств.

Також в МОП відзначають необхідність кредитування і фінансової підтримки тих секторів економіки, які постраждають найбільше.

Читайте також: Жертви коронавірусу є - бізнес втрачає мільйони. Постраждають навіть Ахметов і Коломойський

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Депрессия. Сможете распознать ее в себе и близких? Тест на пять вопросов