RU

Без роботи можуть залишитися 25 млн осіб через коронавірус - МОП

19.03.2020, 13:57
Без роботи можуть залишитися 25 млн осіб через коронавірус - МОП - Фото
Ілюстративне фото: pexels.com

Близько 25 млн осіб можуть залишитися без роботи через пандемію коронавірусу, якщо уряди країн не відреагують, йдеться в заяві Міжнародної організації праці (МОП).

Ґрунтуючись на різних сценаріях впливу COVID-19 на зростання світового ВВП, оцінки МОП вказують на зростання глобального безробіття від 5,3 млн до 24,7 млн.

Читайте нас в Telegram: перевірені факти, тільки важливе

"Якщо ми побачимо скоординовану відповідь міжнародної спільноти, як це було під час глобальної фінансової кризи 2008-2009 років, то вплив нинішньої кризи на безробіття може бути значно меншим", - сказано в заяві.

Для порівняння, криза 2008-2009 рр. призвела до безробіття 22 млн чоловік.

Організація закликала до термінових заходів щодо захисту праці, підтримки робочих місць і доходів, а також до стимулювання економіки. Ці заходи включають в себе розширення соціального захисту, підтримання робочих місць (короткочасна робота, оплачувана відпустка та інші субсидії), фінансові та податкові пільги, зокрема для мікро-, малих і середніх підприємств.

Також в МОП відзначають необхідність кредитування і фінансової підтримки тих секторів економіки, які постраждають найбільше.

Читайте також: Жертви коронавірусу є - бізнес втрачає мільйони. Постраждають навіть Ахметов і Коломойський

Анастасия Красенец
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини