RU

"Беркут" і прокуратура проводять обшук в офісі Макіїввугілля

04.10.2011, 15:03
3737a2dfbd0e8d0bb9a23c75dc47e2a4.jpg

"Беркут" і прокуратура проводять обшук в офісі Макіїввугілля
Озброєні співробітники спеціального підрозділу "Беркут" і співробітники обласної прокуратури Донецької області проводять оперативно-слідчі дії в офісі ДП Макіїввугілля. Про це Острову повідомив голова організації Незалежної профспілки гірників України Макіїввугілля Анатолій Акімочкін.

Він повідомив, що бійці "Беркута" в повній екіпіровці та із зброєю в руках заблокували всі сім поверхів будівлі і проводять обшук у ряді кабінетів.

Зі слів Акімочкіна, обшук, зокрема, проходить на 3 поверсі у відділі кадрів. Де ще працюють правоохоронці, він не знає, оскільки співробітники фактично заблоковані на своїх робочих місцях. "Переміщення по будівлі співробітникам Макіїввугілля заборонено. Немає можливості спуститися з поверху на поверх", - сказав він.

Цю інформацію підтвердила прес-секретар ДП Макіїввугілля Віра Ляшенко. " Я як і всі дізналася про те, що відбувається в нашому офісі, коли спробувала вийти з кімнати. Ми тут всі заблоковані, нас далі туалету не випускають. Я не знаю, що відбувається, я не знаю, що робити, я не знаю, де моє керівництво", - сказала вона.

У ГУ МВС в Донецькій області повідомили, що "Беркут" забезпечує прикриття операції, яку проводить обласна прокуратура.

Нагадаємо, на офіційному сайті підприємства від 28 вересня 2011 року було оприлюднено лист лідерів трьох профспілок до президента України, прем'єр-міністра, Генерального прокурора в зв'язку з ситуацією, що склалася навколо ДП Макіїввугілля.

"Нашому руху вперед всіляко прагне протидіяти свавілля діючих навколо Макіїввугілля деструктивних сил. Протягом 2011 року Макіїввугілля став відомим Україні не стільки успішним трудом його колективу і високопродуктивним видобутком, скільки вибухами, скандальними перевірками, інспірованими обласним КРУ, з обвинуваченнями в крупномасштабній розтраті, брутально сфальшованими кримінальними справами проти ряду керівників шахт. Незважаючи на виграні справи в судах (по обласному КРУ є виправдальні рішення Донецького обласного адміністративного суду від 7 квітня 2011 р., Донецького апеляційного суду від 22 червня 2011 р., по директору шахти - рішення про скасування постанови про порушення в серпні 2011 р. кримінальної справи Ворошиловським районним судом м. Донецька від 22 вересня 2011 р.), перевірки і порушення кримінальних справ з боку обласної і міської прокуратури за підтримки обласного УВС не припиняються. Судячи з характеру, всі вони залишаються замовними. А люди, що стоять за ними, навмисно створюють обстановку подальшої напруженості у відокремлених підрозділах Макіїввугілля", - йдеться в листі.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини