RU

Бензин може знову подорожчати

06.07.2011, 10:18
Бензин може знову подорожчати - Фото
a06b5e73d8e0266adce7de4affef991d.jpg

Бензин може знову подорожчати
Верховна Рада України вчора відмовилася розглядати законопроект про подовження терміну дії пільгових ставок акцизів на моторне пальне. У Міненерго стверджують, що проти цієї ініціативи виступає Мінфін. Якщо проект закону не буде прийнято, вартість нафтопродуктів вже в серпні зросте в середньому на 50 коп. за літр, відзначають експерти.

Як пише КоммерсантЪ Україна, вчора парламент не включив в порядок денний законопроект N8731, яким пропонувалося подовжити термін дії знижених акцизів на бензини і дизпальне до 31 грудня 2011 року.

Видання нагадує, що у квітні парламент прийняв законопроект про зниження акцизу на бензини і дизельне паливо до 31 липня 2011 року. Зокрема, акциз на бензин було знижено з 182 евро/т до 132 евро/т, на дизпаливо із вмістом сірки понад 0,2% - з 90 евро/т до 60 евро/т.

Високопоставлене джерело видання в Міненерго пояснило, що проти законопроекту виступає Мінфін: "Ми вважаємо, що припинення дії пільгових ставок призведе до стрімкого стрибку цін. Але в Мінфіні мають іншу думку".

Гендиректор консалтинговой компанії "А-95" Сергій Куюн вважає, що загроза подорожчання пального у разі прийняття проекту закону реальна. Сьогодні ціни на АЗС і так перевищують рекомендовані експертно-аналітичною групою при Кабміні.

Ринок газу, нафти і нафтопродуктів: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини