RU

Баррозу радить Януковичу відновити співпрацю з МВФ

01.03.2010, 17:50

Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу наголошує на необхідності для України відновити співпрацю з Міжнародним валютним фондом (МВФ) і здійснити реформи у газовому секторі. Про це він заявив сьогодні в Брюсселі на спільному брифінгу з Президентом України Віктором Януковичем після їхньої зустрічі.

"Як тільки Україна відновить співпрацю з МВФ, ми зможемо надати їй макрофінансову допомогу на суму більше півмільярда євро. Як тільки почнуться реформи у газовому секторі, вважаю, що міжнародні фінансові інститути допоможуть Україні", - сказав президент Єврокомісії, якого цитує УНІАН.

Баррозу також зазначив, що під час сьогоднішньої зустрічі сторони провели дуже плідну дискусію, зокрема з питання необхідних реформ в Україні.

Нагадаємо, за інформацією Міністерства фінансів, технічна місія МВФ прибуде до Києва 7 квітня 2010 року.

МВФ у листопаді 2008 року прийме рішення про надання Україні дворічної програми кредитування stand-by на суму близько $16,4 млрд. З початку 2008 року Україна отримала вже три транши на суму близько $12 млрд. Четвертий транш у розмірі $3,8 млрд. Україна розраховувала отримати у листопаді 2009 року за підсумками третього перегляду програми. Місія МВФ завершила роботу у Києві в кінці жовтня, до того ж будь-якої позитивної заяви представників фонду про завершення перегляду зроблено не було.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини