RU

Баррозу про Митний союз і ЗВТ: Сидіти на двох стільцях не вийде

18.04.2011, 17:25
Баррозу про Митний союз і ЗВТ: Сидіти на двох стільцях не вийде - Фото
39ab5c166b27207829a791e4b1badc1c.jpg

Баррозу про Митний союз і ЗВТ: Сидіти на двох стільцях не вийде

Президент Єврокомісії Жозе Мануель Баррозу (на фото) вважає, що сьогодні Україна не може одночасно інтегруватися у Митний союз і мати поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі з Євросоюзом. Про це він заявив під час спільної прес-конференції з Президентом України Віктором Януковичем.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Ж.Баррозу наголосив, що Україна вільна укладати такі торгові відносини, які відповідають її економічним інтересам і пріоритетам. "Водночас укладення таких угод не має шкодити зобов'язанням України у межах Всесвітньої торгової організації та її зобов'язанням у межах поглибленої і всеосяжної зони вільної торгівлі. Також укладення таких угод не повинне перешкоджати нашим перемовинам щодо зони вільної торгівлі", - наголосив він.

На думку Ж.Баррозу, для України було б дуже важко вести такі перемовини щодо зони вільної торгівлі, якби вона приєдналася до Митного союзу держав, в яких немає преференційних торгових угод з Європейським Союзом.

"Водночас, як-то кажуть Президент України Віктор Янукович, може мати інструменти співпраці з Митним союзом. З нашого боку, ми також підтримуємо співпрацю і з Росією, і з іншими партнерами. Але неможливо інтегруватися у Митний союз і водночас мати поглиблену і всеосяжну зону вільної торгівлі", - наголосив Ж. Баррозу.

Жозе Мануель Баррозу: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини