RU

Банкір Володимир Лавренчук очолив український офіс власника Vodafone Україна

05.04.2021, 19:29
Банкір Володимир Лавренчук очолив український офіс власника Vodafone Україна - Фото
Володимир Лавренчук (фото: пресслужба NEQSOL Holding)
доповнено

Азербайджанська NEQSOL Holding, що володіє Vodafone України, призначила банкіра  Володимира Лавренчука главою регіонального офісу в Україні, повідомляється в пресрелізі компанії.

"У новій ролі я зосереджуся на пошуку інвестиційних проєктів і нових рішень для холдингу в Україні – ринку, який є перспективним і багатообіцяючим для такого стратегічного інвестора, як NEQSOL Holding", – повідомив Володимир Лавренчук.

Володимир Лавренчук є відомим українським банкіром і економістом. Протягом майже 15 років він обіймав посаду голови правління Райффайзен Банку Аваль, а також був віцепрезидентом Європейської Бізнес Асоціації. Офіс президента Зеленського розглядав Лавренчука на посаду глави НБУ.
NEQSOL Holding засновано в 1990-х роках. Основними напрямками діяльності є нафтогазова, телекомунікаційна, високотехнологічна і будівельна галузі. Одна з компаній NEQSOL є партнером державної нафтової компанії Азербайджану SOCAR. 
  • Азербайджанські журналісти припускали, що кінцевим бенефіціаром компанії є сім'я президента Азербайджану. Єдиним кінцевим бенефіціаром NEQSOL Holding виступає азербайджанський бізнесмен Насіб Гасанов, – повідомили в пресслужбі компанії після виходу новини. – Пан Гасанов не пов'язаний із політичними структурами й окремими політиками.
  • Азербайджанська компанія Bakcell, що входить у холдинг NEQSOL, купила українського оператора Vodafone наприкінці 2019 року за $734 млн. Фінансування надала група міжнародних фондів і фінансових установ на чолі з Raiffeisen Bank International AG, а компанія JP Morgan Securities була фінансовим радником угоди.

Підписуйтесь на LIGA.Tech в Telegram: тільки важливе

Илья Закорецкий
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини