RU

Банки ще трохи опустили депозитні ставки

01.06.2021, 15:19
Банки ще трохи опустили депозитні ставки - Фото
Ілюстративне фото: Єлизавета Сергієко/пресцентр НБУ

Протягом травня місяця ставки за банківськими депозитами трохи знижувалися. Про це свідчить огляд актуальних депозитних програм в банках України, проведений LIGA.net (дані на 1 червня). Знизили ставки Банк Конкорд, Укрексімбанк, Альфа-Банк. ПУМБ відмовився від вкладів в євро.

Середня ставка для гривневих заощаджень в цілому впала на 0,05 п.п. до 6,81% річних. Синхронно, на 0,06 п.п. подешевшали періоди від трьох місяців (6,84%), від півроку (7,27%) і понад рік (7,18%). Вклади терміном від місяця до трьох знизили ставки на 0,02 п.п. до 5,44% річних. Безстрокові заощадження подорожчали (на 0,02 п.п. до 3,89% річних). Депозити на терміни менше місяця виросли в ставках на 0,06 п.п. і пропонують 5,17% річних.

Середня ставка за доларовими внесками знизилася на 0,03 п.п. і становить 0,95% річних. Тільки вклади періодом понад рік в середньому пропонують вище одного відсотка на рік – 1,2%. Знижувалися ставки для періодів від 3 місяців, від 6 і понад 12 місяців.

Прибутковість вкладів в євро становить 0,63% річних. Протягом минулого місяця знижували ставки депозити на періоди від місяця і до року, в середньому на 0,02 п.п.

В огляді досліджувалися депозитні програми таких банків: КредітАгріколь, БАНК ВОСТОК, OTП Банк, Універсал Банк, Альфа Банк, Акордбанк, АП БАНК, БТА Банк, Індустріалбанк, Конкорд, МТБ, Мегабанк, Ощадбанк, Перший інвестиційний банк, Південний, Піреус, Правекс банк, ПриватБанк, ПроКредит банк, ПУМБ, Райффайзен банк Аваль, Укргазбанк, УкрСиббанк, Укрексімбанк, Юнекс.

Анна Ишутина
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини