Банки отримуватимуть рефінансування під держіпотеку

17.11.2008, 15:25

Національний банк України здійснюватиме рефінансування банків під забезпечення звичайними іпотечними облігаціями Державної іпотечної установи. Про це ЛІГАБізнесІн

Національний банк України здійснюватиме рефінансування банків під забезпечення звичайними іпотечними облігаціями Державної іпотечної установи. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі ДІУ.

"Державна іпотечна установа повідомляє учасникам фондового ринку - власникам звичайних іпотечних облігацій ДІУ, що згідно з листом НБУ №14-011/4094-15824 від 13 листопада 2008 року звичайні іпотечні облігації ДІУ включені в перелік цінних паперів, які можуть розглядатися НБУ як прийнятне забезпечення кредитів рефінансування в IV кварталі 2008 року", - йдеться у повідомленні ДІУ.

Нагадаємо, що згідно з постановою НБУ №434 від 14 листопада 2006 року комерційні банки можуть отримувати рефінансування під забезпечення звичайними іпотечними облігаціями ДІУ в розмірі 70% від їхньої балансової вартості, а під забезпечення облігаціями ДІУ, випущеними під державну гарантію, - в розмірі 90% від їхньої балансової вартості.

Державна іпотечна установа створена постановою Кабміну №1330 від 8 жовтня 2004 року. Фундатором Установи є держава в особі Кабінету Міністрів України. Основною метою діяльності ДІУ є рефінансування первинних іпотечних кредиторів шляхом отримання права вимоги за іпотечними кредитами, виданими згідно зі Стандартами надання, рефінансування і обслуговування іпотечних житлових кредитів ДІУ.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Я бы не выжила в ту зиму." Что снится в кошмарах психологам