RU

Банки отримуватимуть рефінансування під держіпотеку

17.11.2008, 15:25

Національний банк України здійснюватиме рефінансування банків під забезпечення звичайними іпотечними облігаціями Державної іпотечної установи. Про це ЛІГАБізнесІнформ повідомили в прес-службі ДІУ.

"Державна іпотечна установа повідомляє учасникам фондового ринку - власникам звичайних іпотечних облігацій ДІУ, що згідно з листом НБУ №14-011/4094-15824 від 13 листопада 2008 року звичайні іпотечні облігації ДІУ включені в перелік цінних паперів, які можуть розглядатися НБУ як прийнятне забезпечення кредитів рефінансування в IV кварталі 2008 року", - йдеться у повідомленні ДІУ.

Нагадаємо, що згідно з постановою НБУ №434 від 14 листопада 2006 року комерційні банки можуть отримувати рефінансування під забезпечення звичайними іпотечними облігаціями ДІУ в розмірі 70% від їхньої балансової вартості, а під забезпечення облігаціями ДІУ, випущеними під державну гарантію, - в розмірі 90% від їхньої балансової вартості.

Державна іпотечна установа створена постановою Кабміну №1330 від 8 жовтня 2004 року. Фундатором Установи є держава в особі Кабінету Міністрів України. Основною метою діяльності ДІУ є рефінансування первинних іпотечних кредиторів шляхом отримання права вимоги за іпотечними кредитами, виданими згідно зі Стандартами надання, рефінансування і обслуговування іпотечних житлових кредитів ДІУ.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини