RU

Банк "Фінанси і Кредит" почав продавати майно боржників

01.12.2008, 12:16

Банк "Фінанси і Кредит" запустив проект, у рамках якого почав продавати відібране заставне майно боржників банку.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі "ФіК", під реалізацію заставного майна потрапляють комерційна і житлова нерухомість, автотранспорт, різне обладнання тощо.

На сайті банку надано всю інформацію щодо застав - докладний опис, фотографії, а також інформацію про контактні особи банку "ФіК". Крім власного сайту, застави також реалізовуються за допомогою Інтернет-ресурсу "Українська Інтернет Біржа Birga.ua (TM)".

Як зазначила заступник голови правління банку "Фінанси і Кредит" Світлана Лотоцька, "у разі невиконання або неналежного виконання боржником своїх зобов'язань за кредитним договором, чинне законодавство України передбачає право банку як заставодержателя/іпотекодержателя звернути стягнення на заставне майно".

Таким чином, якщо предметом забезпечення кредиту є нерухомість, то Закон України "Про іпотеку", як один із способів стягнення, передбачає право банку продати таку заставу "від свого імені". Якщо ж предметом забезпечення кредиту є рухоме майно, Закон України "Про забезпечення вимог кредиторів і реєстрацію обтяжень" надає банку право на реалізацію предмета застави третій особі від свого імені.

Банк "Фінанси і Кредит". Довідка >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини