Балога обіцяє знайти 28 млн. євро на ЧАЕС

01.07.2011, 14:06
Балога обіцяє знайти 28 млн. євро на ЧАЕС - Фото
650c1358944bd44c8835c9175f835fbb.jpg

Міністр з питань надзвичайних ситуацій Віктор Балога сподівається найближчим часом зібрати 27,5 млн. євро, яких бракує для завершення будівництва саркофага на Чорнобильській АЕС. Про це він повідомив сьогодн

Балога обіцяє знайти 28 млн. євро на ЧАЕС

Міністр з питань надзвичайних ситуацій Віктор Балога сподівається найближчим часом зібрати 27,5 млн. євро, яких бракує для завершення будівництва саркофага на Чорнобильській АЕС. Про це він повідомив сьогодні на прес-конференції.

"Я упевнений, що необхідну кількість коштів – близько 28 мільйонів – буде зібрано, і ми успішно можемо виходити на завершення робіт в 2015 році", - сказав Балога, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Він зазначив, що найближчим часом пройдуть консультації з представниками країн G8 та Єврокомісії.

Нагадаємо, на початку червня прем'єр-міністр Микола Азаров заявив, що Україна вже майже зібрала необхідні кошти на будівництво конфайнмента на Чорнобильській атомній електростанції.

17 вересня 2007 року ГСП "Чорнобильська АЕС" і французький концерн Novarka підписали контракт на будівництво нового безпечного конфайнмента над об'єктом "Укриття" Чорнобильської АЕС. Планувалося, що вартість робіт по споруді НБК за контрактом становитиме $505 млн., термін будівництва об'єкта - 5 років. На сьогоднішній день вартість цього проекту складає понад 1 млрд. євро, українська влада заявляє про необхідність на початковому етапі зібрати 740 млн.євро.

19 квітня 2011 року у Києві відбулася Донорська конференція зі збору коштів на будівництво об'єкта "Укриття" на ЧАЕС. Країни-учасниці конференції зобов'язалися надати Україні 550 млн. євро на чорнобильські проекти.

Аварія на ЧАЕС та її наслідки: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?