RU

Багатодітні сім'ї отримають телефони без черги та пільг

01.01.2010, 10:40

З 1 січня 2010 року багатодітні сім'ї можуть розраховувати на отримання телефонних номерів у квартири без черги. Крім того, їм надаватиметься 50-відсоткова знижка на абонплату. Це передбачено Законом України "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань соціального захисту багатодітних сімей", який вступає у силу з першого дня нового року.

Закон, зокрема, передбачає пільги для багатодітних сімей (троє і більше неповнолітних дітей) ущодо оплати ЖКГ-послуг, палива, абонплати за телефон.

Право на пільги мають особи, занесені до Єдиного державного автоматизованого реєстру осіб, що мають право на пільги. Для того щоб бути включеними до цього реєстру, багатодітні сім'ї повинні надати в управління праці та соціального захисту такі документи: паспорт батьків, свідоцтва про народження дітей, копії довідок про привласнення ідентифікаційного номера, довідка про склад сім'ї та розрахункові книжки (платіжні квитанції) за послуги.

За даними Держкомстату, у середньому українська сім'я за місяць витрачає на послуги зв'язку до 2,4% від своїх загальних витрат. Згідно з даними "Укртелекому", місячна абонплата за послуги стаціонарного міського телефонного зв'язку становить 19 грн. 73 коп. У рахунок абонплати надається 200 нетарифікованих хвилин (мінімальний пакет). Максимальний пакет - 34 грн. 13 коп. і 600 нетарифікованих хвилин.

Зв'язок, IT: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини