RU

Бізнес пропонує Азарову знизити ставку соціального внеску

05.03.2012, 10:56
Бізнес пропонує Азарову знизити ставку соціального внеску - Фото
40c8c1e56445fca4a0fd94885e67bbd6.jpg
Вивести зарплати з тіні можна лише зниженням фіскального навантаження на доходи фізичних осіб. Про це в інтерв'ю  ЛІГАБізнесІнформ сказала голова Всеукраїнського об'єднання малого і середнього бізнесу "Фортеця" Оксана Продан.

"З травня 2011 року ми працюємо в робочій групі щодо зниження ставки єдиного соціального внеску. Вже внесено підприємницький законопроект, яким знижується базова ставка внеску з 34,7% до 18,1% від заробітної плати", - зазначила Продан.

Вона підкреслила, що цей проект підтримали Федерація роботодавців України та Рада підприємців при Кабміні. "Чиновники підрахували, що втрати Пенсійного фонду від запровадження зниженої ставки складуть майже 60 млрд.грн., але ми показали, що вихід з тіні забезпечить надходження мінімум 19 млрд. грн. А проект CASE Україна навів результати дослідження: в системі соціального захисту неефективно використовується 40 млрд.грн. Залишилося тільки застосувати політичну волю й створити умови для легалізації доходів фізосіб ", - зазначила представник малого та середнього бізнесу.

Читати інтерв'ю з Оксаною Продан>>> 
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини