RU

Бізнес Клюєвих отримав від держави 98 млн.грн.

08.01.2013, 11:36
Бізнес Клюєвих отримав від держави 98 млн.грн. - Фото
e63f97196eb9a628184e3d23c8e345f0.jpg
ДП НЕК Укренерго 29 грудня за результатами тендеру уклало угоду з ТОВ Зв'язоктехсервіс на виконання будівельно-монтажних і пусконалагоджувальних робіт з постачанням обладнання за проектом ЛЕП 110 кВ Придунайська - Залізничний і пристанційний вузол (підстанція Придунайська на 110 кВ). Вартість угоди склала 97,69 млн.грн. Про це повідомляє сайт Наші гроші з посиланням на Вісник державних закупівель.

Єдиним конкурентом була корпорація виробничих та комерційних підприємств Союз, яка пропонувала виконати роботи дорожче лише на 0,2%.

ЛЕП для підключення об'єкта альтернативної енергетики в Одеській області повинні побудувати за рахунок державного бюджету до кінця 2013 року. Проект включений в Державну цільову економічну програму енергоефективності і розвитку сфери виробництва енергоносіїв з відновлюваних джерел енергії та альтернативних видів палива на 2010-2015 роки, затвердженої урядом Миколи Азарова.

У 2012 році компанія Activ Solar побудувала сонячні електростанції Дунайська і Старокозаче в Одеській області.

Видання нагадує, що засновником Activ Solar в 2008 році виступала австрійська фірма Slav Beteiligung GmbH, стовідсотковим власником якої була компанія зі співзвучною назвою Slav AG, що, в свою чергу, належить секретареві РНБОУ Андрію Клюєву та його брату Сергію Клюєву, народному депутату від Партії регіонів . Генеральний директор Activ Solar Каве Ертефай доводиться зятем Сергію Клюєву. Син Андрія Клюєва Богдан Клюєв працює менеджером з розвитку в Activ Solar LLC (Ukraine). Компанії Клюєва зареєстровані в тому ж будинку, де Activ Solar має своє представництво в Україні.

В кінці 2008 року право власності Activ Solar було передано Каве Ертефаю. У липні 2009 року право власності було передано P & A Corporate Trust (Ліхтенштейн), на яку також прийнято власність компаній, що володіють Межигір'ям і Сухолуччям. У червні 2012 року власник австрійської авіакомпанії Diamond Aircraft Industries Крістіан Дріз заявив, що він володіє контрольним пакетом Activ Solar.

Компанія Зв'язоктехсервіс має засновниками Олега Семенка, ТОВ Енерговугіллявидобування і ТОВ Де Санктіс-Інвест, пов'язане з ліхтенштейнською компанією P & A corporate trust.

Директором Де Санктіс-Інвест є Гліб Лєшков. Він обіймав керівні посади в компаніях з будівельної групи "Розвиток", пов'язаної з сином прем'єр-міністра Олексієм Азаровим.

Зв'язоктехсервіс почав вигравати тендери Укренерго в 2011 році, отримавши підряди на 382 млн.грн. Всі кошти фірма отримала на підключення об'єктів Актив Солар до енергетичної мережі України.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини