RU

Більшість спрощенців обирають другу групу

18.01.2012, 11:19
Більшість спрощенців обирають другу групу - Фото
68d9ad03f775376a720352fa58a161ae.jpg
Найпопулярнішою серед спрощенців виявилася друга група. Бажання працювати в цій категорії висловили майже 284 тисяч підприємців. Саме стільки заяв надійшло до Державної податкової служби за 16 днів нового року.

Як повідомляє прес-служба відомства, найбільш привабливою ця група виявилася для підприємців Донецької області. За її умовами там будуть працювати більше 29 тисяч платників.

Першу групу спрощеної системи оподаткування обрали 140,3 тис. підприємців. До неї увійшли переважно ті платники, які працювали на фіксованому податку.

У третій категорії вже працюють майже 56,7 тис. платників.

В цілому, до податкової надійшло більше 475 тис. заяв від підприємців-спрощенців.

Проте, в податковій прогнозують, що основна кількість заяв надійде на поточному та наступному тижнях. Адже кінцевий термін їх подачі - 25 січня. Саме тому раніше встановлені години роботи податкових органів буде продовжено. У будні заяви можна буде подати до 20:00, в суботу - до 16:00.

ДПСУ закликає всіх платників, що працюють на спрощеній системі, своєчасно звернутися до податкових органів.

Нагадаємо, нові норми Податкового кодексу щодо спрощеної системи оподаткування, які вступили в силу з 1 січня 2012 року, передбачають поділ платників єдиного податку на чотири категорії. Зокрема, до другої категорії віднесені фізособи-підприємці, що працюють в ресторанному бізнесі або надають побутові послуги населенню, або платники єдиного податку, які мають не більше 10 найманих працівників, з обсягом доходу не більше 1 млн.грн. на рік.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини