RU

Білорусь з 2012 року купуватиме російський газ по $164

25.11.2011, 16:44
Білорусь з 2012 року купуватиме російський газ по $164 - Фото
Фото: ЕРА
У першому кварталі 2012 року Білорусь купуватиме російський по $164 за тисячу кубометрів. Про це сказав прем'єр-міністр Росії Володимир Путін на засіданні президії уряду в п'ятницю.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Путін зазначив, що зараз Білорусь сплачує $244 за тисячу кубів. "Ми домовилися з білоруським керівництвом про те, що в силу непростої ситуації в білоруській економіці ми реструктуризуємо ці платежі на наступний рік", - сказав Путін. Він додав, що ціна у першому кварталі 2012 року складе $164 за тисячу кубометрів.

"Білорусь отримає так звану інтеграційну знижку і протягом декількох років вийде на рівнодохідні ціни, до 2014 року", - сказав Путін.

За словами, російського прем'єра, сторони домовилися, що Газпром купує всі 100% Білтрансгазу, тобто газотранспортної системи Білорусі. "Це велике питання, яке врегулює наші відносини з Білоруссю на роки вперед і дозволить забезпечити безумовний транзит через білоруську територію наших енергоносіїв споживачам в Західній Європі", - сказав Путін.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини