RU

Бізнес вдарить автопробігом по переслідуванню і податковому тиску

16.03.2011, 13:25
Бізнес вдарить автопробігом по переслідуванню і податковому тиску - Фото
a42a8ce6bb626c9f0d23fe1bc9dbe0de.jpg

Бізнес вдарить автопробігом по переслідуванню і податковому тиску

Підприємці організують автопробіг з вимогою припинити кримінальне переслідування учасників "податкового Майдану", припинити фіскальний тиск і прийняти закон про спрощену систему оподаткування. Про це повідомила сьогодні на брифінгу народний депутат від БЮТ Наталія Королевська.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Н.Королевська зазначила, що переслідування правоохоронних органів і фіскальний тиск влади спровокувало реакцію у відповідь суспільства. "По всій країні створені ініціативні групи, які організовують серйозний громадянський рух. І першою ініціативою новоствореного громадянського руху, спільно з Асамблеєю малого і середнього бізнесу, буде автопробіг, який стартує у всіх регіонах України 21 березня, і 25 березня буде у Києві. Основною вимогою автопробігу буде припинити кримінальне переслідування, припинити фіскальний тиск і прийняти у Верховній Раді закон про спрощену систему оподаткування", - сказала вона.

Н.Королевська також повідомила, що ще однією вимогою протестуючих буде недопущення пенсійної реформи у тому вигляді, в якому вона сьогодні запропонована Кабінетом Міністрів.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>
Оподаткування: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини