RU

Бізнес просить Януковича створити альтернативу комітету Бродського

15.04.2011, 14:40

Підприємці пропонують Президенту України створити національну комісію з регуляторної політики і підприємництва. Про це повідомила сьогодні на прес-конференції голова ГО "Всеукраїнське об'єднання малого і середнього бізнесу "Фортеця" Оксана Продан.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, О.Продан повідомила, що така пропозиція міститься у резолюції всеукраїнського з'їзду малого і середнього бізнесу від 7 квітня. Комісію пропонується створити замість Держкомпідприємництва, ліквідованого під час адміністративної реформи.

Також, за її словами, така пропозиція подана у зв'язку з тим, що на сьогодні "абсолютно розвалена" робота законів про регуляторну політику, про ліцензування і про дозвільну систему.

"Ці три закони на сьогоднішній момент має виконувати Міністерство економіки, це те міністерство, яке саме вигадує проблему і воно ніби має ці проблеми вирішувати. Така ситуація недопустима, тому орган, який відстоював би інтереси бізнесу - єдиний орган в Україні повинен бути, і ми пропонуємо Президенту, ми йому вже відправили проект указу, проект положення про цей орган, він не буде корупційним, оскільки там передбачена обов'язкова участь громадських організацій", - пояснила вона.

Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини