RU

Бізнес не піде з Майдана, поки Янукович не ветує Податковий кодекс

23.11.2010, 12:35
Бізнес не піде з Майдана, поки Янукович не ветує Податковий кодекс - Фото
5452f59e8223438e7de4df6215378362.jpg

Бізнес не піде з Майдана, поки Янукович не ветує Податковий кодекс
Підприємці готові чекати на Майдані, поки Податковий кодекс передадуть Президенту України Віктору Януковичу і він прийме рішення. Про такий попередній план дій повідомив журналістам один з організаторів акції Василь Заставнюк.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, В.Заставнюк повідомив, що засідання координаційної ради наразі триває. "План дій такий. Зараз ми тримаємося, чекаємо, поки передадуть на підпис Президенту Податковий кодекс. Чекаємо його рішення, а потім визначаємося самі. На сьогоднішній день є чітка вимога - ветувати Податковий кодекс. Ніякого часткового ветування не повинно бути, тому що це тільки затягує процес... Тому чітка позиція - вето на Податковий кодекс. Також паралельно порушується питання про відповідальність тих посадових осіб і представників народу, які приймали це рішення про розроблення такого ганебного Податкового кодексу, а також голосування за нього. Вони повинні відповідати перед народом", - сказав він.

В.Заставнюк також повідомив, що наметове "містечко свободи" буде сьогодні розширене. Зокрема сьогодні самі підприємці привезуть теплі речі, спальники і додаткові намети, приїжджають люди з регіонів.

Він також наголосив, що акцію не курирує жодна з політичних партій, хоч окремі народні депутати, що підтримують акцію, чергують у наметовому містечку на випадок якихось нештатних ситуацій. Зокрема В.Заставнюк зазначив, що зберігається небезпека розгону наметового містечка. "Але тут постійно чергують народні депутати від НУНС, БЮТ, інших політичних партій. Сьогодні вночі Доній був, представник БЮТу був", - додав він.

Нагадаємо, підприємці протестують проти Податкового кодексу, прийнятого Верховною Радою минулого тижня. Вони почали свою акцію на площі Незалежності, після чого прийшли до Адміністрації Президента з вимогою до Віктора Януковича ветувати документ.


Оподаткування: добірка новин>>>
Підприємництво в Україні: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини