RU

Більше половини українців у кризі звинувачують Ющенка

17.02.2009, 12:10

Більше половини українців винуватять у фінансово-економічній кризі Президента України Віктора Ющенка. Такі дані представило сьогодні журналістам міжнародне дослідницьке агентство "ІФАК Україна".

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, згідно з опитуванням, таку думку висловили 54% респондентів. Водночас, відповідальність за розвиток кризової ситуації в країні на уряд Юлії Тимошенко покладають 44% опитаних. І 20% в кризі звинувачують Верховну Раду України.

Лише кожний десятий українець покладає відповідальність на Національний банк України, 8% вважають, що за кризу несуть відповідальність представники великого бізнесу.

Водночас, значна частина українців у подоланні кризи вважає за краще покладатися на власні сили. Близько 40% стверджують, що вони будуть самостійно вирішувати свої фінансові проблеми. при цьому половина опитаних у боротьбі з кризою готові взяти участь у мирних формах протесту.

Опитування проводилося з 5 по 15 лютого 2009 року у всіх обласних центрах України. Було опитано 800 респондентів віком від 18 до 60 років. Статистична похибка вибірки складає 3,5%.

Фінансова криза: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини