RU

Більшість російських підприємств не планують підвищення зарплат

04.12.2008, 16:21

Через непросту економічну ситуацію, що склалася у Росії дві третини підприємств і організацій країни найближчим часом не планують підвищення або індексацію заробітної плати. Такі результати показало опитування, проведене Дослідницьким центром порталу SuperJob.ru серед 700 представників підприємств і організацій, що відповідають за роботу з персоналом.

За даними дослідження, менеджери з персоналу, котрі відповіли на поставлене питання негативно (66%), повідомляють, що "про підвищення зарплати у цьому році можна забути". За їхніми словами зараз важливіше "зберегти штат працівників, нікого не звільняти". Інші взагалі зазначають, що в їхніх організаціях "планується скорочення зарплати". Підвищення або індексація заробітної плати очікується найближчим часом лише у 14% компаній. Проте і тут деякі менеджери з персоналу уточнюють, що, хоча "індексацію заробітної плати до бюджету закладено", керівництво будь-якої миті готове її скасувати" у разі різкого погіршення фінансового становища в країні і світі, з метою економії коштів".

Нагадаємо, за даними Центру новин ООН, у 2009 році глобальна економічна криза призведе до скорочення заробітної плати мільйонів працівників у всьому світі.

Новини ринку праці>>>

Все про фінансову кризу>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини