RU

Білоруська влада вирішила повернутися обличчям до підприємців

04.10.2011, 14:31
Білоруська влада вирішила повернутися обличчям до підприємців - Фото
b76db7d4a0e4c30b3c60792d806ca92a.jpg

Білоруська влада вирішила повернутися обличчям до підприємців

Для розвитку економіки і суспільства Білорусь робить ставку на приватний сектор, повідомив міністр економіки Республіки Білорусь Микола Снопков 4 жовтня на розширеному засіданні президії уряду за участі представників білоруських ділових кіл.

"Великий промисловий сектор є стрижнем, платформою економіки, проте єдино можливим потужним двигуном формування стійкого економічного зростання є приватний сектор, а саме мале і середнє підприємництво", - наголосив чиновник, слова якого цитує БЕЛТА.

Міністр нагадав, що раніше влада Білорусі впроваджувала економічну модель з акцентом на державну власність. "Ми не прагнули збільшити приватний сектор економіки, в цьому не було необхідності в зв'язку з високими темпами зростання економіки", - сказав Снопков.

Зі слів білоруського чиновника, внаслідок такої економічної політики "країна відстала від країн-партнерів за рівнем внеску приватного сектора у ВВП". Партнери зробили ставку на приватний сектор як основу для свого економічного зростання дещо раніше. Тепер це робить і Білорусь, зазначив Снопков.

Навесні 2011 року в Білорусі почалася криза, що призвела до девальвації білоруського рубля на 60%, зростання цін більше ніж в 1,5 рази, дефіциту споживчих товарів та іноземної валюти. 17 вересня стало відомо, що Китай виділив бідуючій республіці пільговий кредит в $1 млрд.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини