RU

Білорусь знайшла альтернативу Росії

23.06.2010, 14:05

Білорусь розглядає можливість своєї участі у використанні майбутнього термінала зрідженого газу, який будується у Литві. Про це заявив Міністр енергетики Литви Арвідас Секмокас.

За інформацією радіо "Свобода", А.Секмокас, після зустрічі з колегою з Білорусі, з яким він обговорював питання використання литовського термінала зрідженого газу, що будується, заявив: "Без всякого сумніву, ми готові допомогти, враховуючи інтереси Білорусі. Консультації будуть продовжені".

Термінал у Литві тільки будується, але в Білорусі вже цікавляться, як будуть прокладені газопроводи, і не виключають можливості своєї участі в цьому проекті.

Міністр енергетики Литви А.Секмокас, в свою чергу, нагадав про стурбованість Литви вибором місця будівництва білоруської атомної електростанції (в 50 кілометрах від литовської столиці) і сказав, що, якщо Мінськ знайде інше рішення, тоді Вільнюс буде максимально враховувати його інтереси в постачаннях газу з Литви.

Днями Прем'єр-міністр Литви Андрюс Кубілюс відправляється з візитом у Мінськ, де буде розглядатися і співпраця двох країн в енергетичній сфері.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини