RU

Азарову пророкують фіаско за лобіювання Ахметова і Фірташа

26.12.2011, 15:59
Азарову пророкують фіаско за лобіювання Ахметова і Фірташа - Фото
aad3a4e5971cf86be19c1c4404c890d6.jpg
Уряд Миколи Азарова чекає фіаско в 2012 році. Про це під час інтернет-конференції на порталі ЛІГА.net заявив колишній міністр економіки України, президент Центру ринкових реформ Володимир Лановий.

"Я можу пригадати десяток обіцянок протягом року про ті чи інші очікувані успіхи уряду. Зараз Азаров перед реальністю. Дефіцит бюджету величезний: 45-50 млрд., фактично він буде ще більше, кредити ніхто не дає, іноземні кредитори йдуть з України, ціна на газ буде мінімум $416, а в кінці року, можливо, ще вище", - наголошує Лановий.

За його словами, "приватизація в інтересах Ахметова, Фірташа та інших призвела до того, що раніше прибуткові підприємства тепер стали не прибутковими завдяки новому менеджменту, і вони не платять зараз податки в бюджет". "А робиться це просто: електростанція раніше купувала вугілля найдешевше на ринку, а тепер ця електростанція, яка належить Ахметову, купує дороге вугілля, видобуте компаніями самого Ахметова", - говорить експерт.

"Промисловість уповільнює своє зростання, наступного року вона, напевно, взагалі не матиме зростання. Уряд очікує фіаско, і він намагається показати себе народними богатирями, які борються з багатоголовими ворожими зміями", - зазначає Лановий.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини