RU

Азарову потрібно три роки на розрахунок з вкладниками Ощадбанку

04.05.2012, 13:27
Азарову потрібно три роки на розрахунок з вкладниками Ощадбанку - Фото
10b57fc55380b53ca14369519a7ea5e7.jpg
Прем'єр-міністр України Микола Азаров прогнозує, що за три роки всі вкладники колишнього Ощадбанку СРСР отримають компенсації. Про це він заявив під час робочої поїздки в Дніпропетровську область.

"Ми будемо видавати людям картки і протягом трьох років наші громадяни зможуть отримати компенсації за свої знецінені вклади", - зазначив Азаров, якого цитує прес-служба уряду.

При цьому прем'єр підкреслив, що нав'язувати отримання банківської карти ніхто не буде, люди самі обиратимуть яким чином отримати компенсацію: готівковим або за допомогою банківської карти.

Прем'єр-міністр додав, що банківською картою громадяни зможуть платити за житлово-комунальні послуги і зі знижкою купувати ліки. "Я вже дав доручення Міністерству фінансів і Ощадбанку провести розрахунки, тому що якщо ми обіцяємо - це буде виконано", - зазначив Азаров.

Голова уряду підкреслив, що вчора він доповідав президенту України про економічну ситуацію в Україні і, зокрема, про готовність почати з 1 червня поточного року виплати компенсацій вкладникам колишнього Ощадбанку.

Нагадаємо, президент України на розширеному засіданні Кабінету міністрів 7 березня цього року доручив уряду забезпечити виплату в червні-грудні 2012 року 6 млн. вкладникам Ощадбанку СРСР компенсацій за знеціненими вкладами у розмірі до 1 тис. грн. Згідно з внесеними в квітні правками до держбюджету-2012 на ці цілі в поточному році виділено 6,15 млрд.грн.

Згідно з даними Мінфіну, в "Реєстр вкладників заощаджень громадян" на 1 січня 2012 року були внесені дані про знецінені заощадження близько 11,8 млн. громадян України, загальний обсяг коштів на компенсаційних рахунках яких складає 49,8 млрд.грн.: з них лише близько 6,4 млн. осіб отримало компенсацію в межах 1 тис. грн. на загальну суму 5,8 млрд.грн. Решта вкладники, внесені до АІС "Реєстр вкладників заощаджень громадян", становлять 5,4 млн. осіб, яким повинна бути виплачена компенсація з розрахунку 1 тис. грн. на загальну суму 5,2 млрд.грн.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини