RU

Азаров доручив обмежити втручання контролерів в бізнес

16.01.2013, 11:11
Азаров доручив обмежити втручання контролерів в бізнес - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив міністру економічного розвитку і торгівлі Ігорю Прасолову прискорити доопрацювання законопроекту про засади державного контролю у сфері господарської діяльності та максимально оперативно внести його на розгляд уряду. Відповідне доручення голова уряду озвучив сьогодні, відкриваючи засідання Кабінету міністрів.

Як передає кореспондент  ЛІГАБізнесІнформ, Азаров зазначив, що за час до початку нової сесії Верховної Ради уряд планує оновити низку законопроектів, які не були розглянуті попереднім складом парламенту і, відповідно до законодавства, повторно внесе їх на розгляд до парламенту.

Прем'єр звернув увагу на розроблений Мінекономрозвитку законопроект про внесення змін до законів України про основні засади державного контролю у сфері господарської діяльності, який стосується обмеження втручання в діяльність суб'єктів господарювання. "Бізнес продовжує вважати дуже велику кількість перевірок одним з основних перешкод у своїй роботі. Тож упорядкування цих перевірок, їх мінімізація, об'єднання в одну комплексну перевірку запитів різних органів державного контролю - це дуже полегшить умови ведення бізнесу", - сказав Азаров.

За його словами, законопроект передбачає заборону проведення планових перевірок одного суб'єкта господарювання протягом календарного року окремо різними органами державного контролю, якщо вони брали участь у комплексних перевірках.

Прем'єр доручив голові Мінекономіки прискорити доопрацювання законопроекту і максимально оперативно внести його на розгляд уряду.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини