RU

Азарова вже не лякає привид дефолту і відмова МВФ

22.06.2011, 11:15
Азарова вже не лякає привид дефолту і відмова МВФ - Фото
94b7d80823836228b41128f7eee45664.jpg

Азарова вже не лякає привид дефолту і відмова МВФ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров (на фото) вважає, що Україна має сильну позицію на перемовинах із Міжнародним валютним фондом. Про це він заявив сьогодні під час чергового засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров зазначив, що зважена бюджетна політика дозволила уряду стабілізувати фінансову ситуацію. "Привид дефолту, який міг перетворитися на реальність ще на початку минулого року, нас більше не лякає. Навіть загрозу критичного подорожчання газу уряд зумів мінімізувати", - наголосив він.

За словами глави уряду, в підземних сховищах газу досить, щоб стабільно пройти осінь-зиму 2011-2012 років. "Тому що ми зазделегідь придбали газ за прийнятною ціною", - додав Азаров.

Також він зазначив, що певний запас ресурсної міцності уряд створив завдяки економії, коштом продовження курсу на енергозбереження.

"Отже, ми отримали ясну і досить сильну позицію на перемовинах із МВФ: Україна вирішує свої проблеми самостійно. Ми на 3,5 мільярда скоротили дефіцит державного бюджету, мінімізували дефіцит Нефтегазу і одночасно фінансуємо всі соціальні зобов'язання і реформи", - сказав він.

Азаров наголосив, що декілька днів тому в Вашингтоні міністр фінансів Федір Ярошенко і міністр енергетики Юрій Бойко провели "непрості, але цілком успішні" перемовини із керівництвом МВФ. На його думку, кредитори прислухалися до логіки української сторони.

"Виконувач обов'язків Директора-розпорядника МВФ Джон Ліпськи за результатами перемовин зробив заяву, цитую: "Ми домовилися про те, що у найближчі місяці наша тісна співпраця триватиме", - розповів Азаров.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини