RU

Азарова цікавлять шведські технології

09.04.2010, 09:55

Україна і Швеція поглиблять співпрацю в енергетичній сфері, зокрема в енергозбереженні. Про це домовилися під час зустрічі Прем'єр-міністр України Микола Азаров і Міністр закордонних справ Королівства Швеція Карл Більдт.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у департаменті інформації і масових комунікацій секретаріату Кабміну, М.Азаров чекає, що шведські інвестори, які мають чималий досвід, знайдуть своє місце у модернізації економіки України насамперед у сфері енергозбережних технологій, оскільки без цього структурні реформи економіки не відбудуться.

Прем'єр-міністр України підтримав пропозицію Міністра закордонних справ Королівства Швеція щодо розширення проектів співпраці в енергетичній сфері. "Енергоефективні технології, атомна енергетика - це ті напрями, в яких зацікавлені шведські інвестори", - наголосив К.Більдт. До того ж він помітив, що розширенню двостороннього економічного співробітництва сприятиме і підписання угоди про зону вільної торгівлі між Україною і Європейським Союзом.

К.Більдт також нагадав, що на основі меморандуму про взаєморозуміння між Україною і Швецією, сторони вже працюють над конкретними проектами в енергетичній сфері.

У свою чергу М.Азаров сподівається, що під час наступної можливої двосторонньої зустрічі сторони обговорюватимуть позитиви співпраці між Україною і Швецією.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини