RU

Азарова радує "історичний максимум" золотовалютних резервів

04.05.2011, 11:55
Азарова радує
d6e98a7878cb39e1407baa793ccf6545.jpg

Азарова радує "історичний максимум" золотовалютних резервів
Золотовалютні резерви України досягли історичного максимуму і становлять близько $37 млрд. Про це в інтерв'ю Першому національному каналу заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров.

"Наші валютні резерви досягли історичного максимуму. Вони становлять приблизно 37 мільярдів доларів. Такого в історії України ще не було. Це пов'язано з тим, що у нас значно активізувався експорт, пожвавилися перекази наших людей, які працюють за межами України. Крім того, було реалізовано цілий ряд успішних проектів. Тобто у принципі, у нас позитивне сальдо платіжного балансу. Я наголошую: щодо товарів і послуг. А щодо товарів, справді, є певний мінус, але загалом у нас у країну надходять валюти більше, ніж з країни, тому у нас зростають валютні резерви", - наголосив М.Азаров, якого цитує прес-служба уряду.

За словами Прем'єр-міністра, негативне сальдо торгівлі товарами склалося у зв'язку з тим, що прибутки громадян зростають і, відповідно, зростає попит на імпортні товари. Так, нових автомобілів українці купили вдвічі більше, ніж минулого року. "У нас зросла купівельна спроможність людей. Хто б що не говорив, - громадяни стали більше купувати імпортну продукцію. У нас почав зростати імпорт. Він зріс вже на 30%", - наголосив глава уряду.

Уряд Азарова: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини