RU

Азарова обурили відсотки з кредитів для будівництва

16.06.2011, 16:35

Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає за необхідним знизити відсотки з кредитів, що представляються банками для будівництва. Про це він сказав сьогодні на нараді з питань добудування незавершених об'єктів будівництва.

"У нас ризики зменшуються зараз, економіка на підйомі, купівельна спроможність людей зростає. З якого дива такі високі відсотки з кредитів для будівельників? Я розумію, коли була криза – був спад, був великий ризик неповернення кредитів. А зараз які ризики?", - сказав Азаров, якого цитує УНІАН.

До того ж він зазначив, що високі відсотки з кредитів зберігаються при скороченні відсотка з депозитних внесків, обсяг яких збільшується.

"Ставки з депозитів зараз значно знижуються. Ну а раз ставки з депозитів знижуються, то з якого дива повинні залишатися (незмінними, - ред.) ставки з кредитів? Це серйозне і велике питання", - сказав він.

Азаров наголосив, що в Україні обсяг депозитних внесків за п'ять місяців поточного року збільшився на 25 млрд. грн. "Якби усі ці депозити працювали на справу, то ясно, що ефект був би більш високим", - сказав прем'єр.

Будівництво, нерухомість, ринок землі: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини