RU

Азарова непокоять взаємовідносини з Росією

10.08.2011, 11:32
Азарова непокоять взаємовідносини з Росією - Фото
2a6386fe8c4ba6e2171855cb3e7823ca.jpg

Азарова непокоять взаємовідносини з Росією

Прем'єр-міністр України Микола Азаров стурбований проблемами в економічних взаємовідносинах з Російською Федерацією. Про це він заявив сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров зазначив, що в поточному році товарообіг між Росією і Україною досяг 50 млрд. доларів. "Але за рахунок небаченого зростання вартості газу баланс складається негативний для України", - наголосив він.

У той же час, зі слів Азарова, задекларовані раніше масштабні проекти з кооперації та інтеграції в авіабудівництві, машинобудуванні, в сфері транспортної інфраструктури і високих технологій досі перебувають на стадії обговорення. Також Азаров звернув увагу на те, що російська сторона обмежує поставки на території Митного союзу традиційних позицій українського експорту – продукцію металургії, труби, м'ясо, молоко, цукор.

Азаров наголосив, що поділяє стурбованість ряду українських вчених, які звернулися з листом до керівництва Росії і висловили в ньому стурбованість погіршенням економічних відносин між двома країнами після введення Митного союзу.

Прем'єр-міністр зазначив, що сьогодні у Києві візьме участь в конференції з даного питання.

Україно-російські відносини: всі новини>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини