RU

Азаров: Зростання ВВП в першому півріччі склало 2,5%

18.07.2012, 11:06
Азаров: Зростання ВВП в першому півріччі склало 2,5% - Фото
Микола Азаров
За підсумками першого півріччя внутрішній валовий продукт України зріс на 2,5%. При позитивних в цілому результатах залишаються проблеми в будівельній галузі, грошово-кредитній політиці і забезпечення доступним транспортом. Про це повідомив прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи засідання Кабміну.

"Незважаючи на негативний фон світової кон'юнктури і рецесії в єврозоні, економіка України продовжує зростати. Реальний ВВП за перше півріччя склав 2,5%, індекс промислового виробництва - 100,4%, добувної промисловості - 2,7%, в сільському господарстві - на 7,4%, у роздрібній торгівлі - на 16% ", - сказав Азаров, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Прем'єр-міністр підкреслив, що показники в цілому позитивні, але є ряд напрямків, на які потрібно звернути особливу увагу. Зокрема, він звернув увагу Міністерства регіонального розвитку на те, що будівельна галузь розвивається неритмічно. "Необхідно продовжувати рішучі кроки в напрямку дерегуляції, залучення інвестицій. Ми повинні створити максимально сприятливі умови інвесторам, оскільки, незважаючи на прийнятий закон про дерегуляцію в будівництві, місцеві органи влади продовжують стримувати своїми рішеннями і без того непростий процес інвестування. Також потребує вдосконалення грошово-кредитна політика. Економіці потрібні дешевші кредити, більш надійне їх забезпечення. Також є питання щодо повного забезпечення нашого народного господарства стабільною роботою транспорту на доступних умовах", - сказав він.

Досьє на Миколу Азарова

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини