RU

Азаров затвердив олімпійські надії Януковича

26.09.2012, 10:45
Азаров затвердив олімпійські надії Януковича - Фото
Фото: sport-xl.net
Кабінет міністрів розглянув деякі питання підготовки до реалізації національного проекту "Олімпійська надія - 2022" - створення спортивно-туристичної інфраструктури ". Відповідне розпорядження № 701-р прийнято на черговому засіданні уряду 10 вересня 2012 року.

Згідно із цим нормативно-правововим актом, затверджується подане Державним агентством з інвестицій та управління національними проектами попереднє техніко-економічне обгрунтування національного проекту "Олімпійська надія - 2022" - створення спортивно-туристичної інфраструктури". Цим проектом передбачається здійснення заходів, необхідних для подання заявки Міжнародному олімпійському комітетові у 2014 році.

Зокрема, йдеться про будівництво в 2012-2021 роках спортивної інфраструктури, в тому числі на території Львова, селища Тисовець і прилеглих до нього територіях, в межах Воловецького та Міжгірського районів (гірськолижний комплекс "Боржава"), об'єктів транспортної інфраструктури, у тому числі аеропортів, автомобільних доріг та об'єктів залізниць, об'єктів інфраструктури розміщення, у тому числі олімпійських селищ, а також міжнародного медіа-центру.

Фінансування національного проекту "Олімпійська надія - 2022" - створення спортивно-туристичної інфраструктури "буде здійснюватися за рахунок коштів приватних інвесторів, фінансування з державного та місцевих бюджетів, у тому числі на умовах співфінансування, і державної підтримки, наданої в установленому порядку у формі державних гарантій .

Вартість підготовки до Олімпіади оцінили в $6,9 млрд. Раніше звучала цифра $10 млрд. Будівництво транспортної інфраструктури обійдеться в $1,77 млрд., на будівництво і ремонт автодоріг планується направити $1,31 млрд., аеропорти - $100 млн., залізницю - $360 млн. спортивні об'єкти - $710 млн., львівська льодова зона обійдеться в $390 млн., сніжна зона Тисовця - в $120 млн., гірськолижна арена Боржави - $200 млн.), медіацентр - $185 млн.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини