RU

Азаров запитає вчених, що робити з економікою

07.11.2012, 12:33
Азаров запитає вчених, що робити з економікою - Фото
Микола Азаров
Сьогодні, 7 листопада, прем'єр-міністр України Микола Азаров проведе зустріч з провідними вченими-економістами, в ході якої будуть окреслені основні напрямки роботи для забезпечення стабільного економічного зростання України. Про це голова уряду повідомив під час засідання Кабміну.

Як повідомляє прес-служба уряду, Азаров зазначив, що така зустріч дозволить обмінятися думками та визначити так званий план дій на майбутнє.

"Хочу проконсультуватися, зіставити практику і висновки вчених, щоб визначити основні напрямки концентрації наших обмежених, поки, ресурсів для економічного зростання", - заявив Азаров.

Азаров переконаний, нова стратегія економічного розвитку повинна грунтуватися на наступних принципах: держава всі сили зосереджує на 3-5 напрямках ефективного економічного зростання; стратегія планується поетапно, п'ятирічними періодами, це означає утвердження п'ятирічних бюджетів розвитку певних, конкретних напрямків; держава стимулює максимальну заміну імпорту власними товарами і стимулює власний експорт.

"Наприклад, п'ятирічна програма розвитку електрометалургії, авіаційного парку власного виробництва, забезпечення власними зернозбиральними комбайнами і тракторами. Або програма на 5-7 років з будівництва власного морського і річкового флоту. Це ж може стосуватися і енергетичної модернізації житлового господарства, і адаптації транспортної інфраструктури до європейських стандартів, або, наприклад, розвитку інформаційно-комунікаційних технологій", - заявив голова уряду.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини