RU

Азаров закликав утеплити будинки і модернізувати ЖКГ

01.02.2012, 12:02
Азаров закликав утеплити будинки і модернізувати ЖКГ - Фото
Микола Азаров наголосив, що на величезні втрати тепла ніхто не звертав уваги
Прем'єр-міністр України Микола Азаров наголошує на необхідності економії тепла в будинках українців. Про це він сказав сьогодні, відкриваючи чергове засідання уряду.

"Екстремальні морози безжально висвітили давно відому проблему - наше комунальне господарство надзвичайно енерговитратне, використовуються зайві, дорогі енергоресурси, а громадяни витрачають зайві гроші на оплату тепла", - зазначив Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

За словами прем'єра, в багатьох випадках опалюються вулиці, а не будинки. "Наші люди живуть в будинках, які не пристосовані до економного використання енергії. Левова частка житла побудована за радянських часів, коли газ, мазут, вугілля коштували копійки. Тому на величезні втрати тепла ніхто не звертав уваги", - наголосив він.

За словами глави уряду, фахівці в цій галузі прийшли до висновку, що один стандартний радянський будинок споживає в два і більше рази тепла понад норму.

"Навіть там, де встановлено енергозберігаюче обладнання, споживання тепла в кілька разів перевищує європейські стандарти. Таким чином, наші люди оплачують більше тепла, ніж їм насправді потрібно. Ми можемо в цій ситуації взагалі говорити про підвищення тарифів для населення?", - сказав він.

На думку Азарова, потрібно починати з іншого. "За короткий час треба утеплити і модернізувати комунальне господарство - від теплоцентралей і мереж до стін та вікон будинків. І тільки після цього буде справедливо, що люди будуть платити стільки, скільки реально коштує послуга", - додав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини