RU

Азаров закликав США інвестувати в газовидобуток в Україні

20.01.2012, 11:12
Азаров закликав США інвестувати в газовидобуток в Україні - Фото
На зустрічі з представником Держдепу США Азаров сказав, що Україна має намір збільшити власний газовидобуток
Україна і США зацікавлені розвивати співпрацю в енергетичній сфері, зокрема у сфері газовидобутку та ядерної енергетики. Про це йшла мова на зустрічі прем'єр-міністра України Миколи Азарова зі спеціальним посланником Державного секретаря США з енергетичних питань в Євразії Річардом Морнінгстаром.

Як повідомляє прес-служба уряду, під час зустрічі сторони відзначили, що обидві країни мають великий потенціал розвивати співпрацю у багатьох напрямках.

Азаров зазначив, що Україна має намір значно збільшити обсяги газу власного видобутку. "Ми були б вдячні, якщо американські інвестори будуть співпрацювати з нами у розробці та освоєнні родовищ", - додав він.

"Ми високо цінуємо нашу співпрацю, особливо в сфері енергетики", - зазначив глава українського уряду. При цьому він назвав перспективним розвиток співробітництва між Україною та США у сфері ядерної енергетики.

У свою чергу спеціальний посланник Державного секретаря США з питань енергетичних питань в Євразії Річард Морнінгстар наголосив, що США завжди приділяє особливу увагу Україну і готові співпрацювати з багатьох напрямків: "Ми вважаємо Україну важливою країною-партнером".
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини