RU

Азаров вважає, що аграрії пристойно зароблять на зерні

11.07.2012, 13:05
Азаров вважає, що аграрії пристойно зароблять на зерні - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр України Микола Азаров вважає, що українські аграрії "пристойно зароблять" на зерні нового врожаю. Про це він сказав сьогодні, відкриваючи чергове засідання уряду.

Азаров зазначив, що збір урожаю в Україні увійшов у вирішальну фазу. "В прибиральну кампанію вже включилися всі регіони країни. Середня врожайність пшениці в центральних регіонах, де зосереджені основні обсяги зернових, становить приблизно 30 центнерів з гектара. Це покращує перспективи валового збору врожаю в цілому", - сказав він.

Прем'єр підкреслив, що збір зернових проходить ритмічно і в досить сприятливих погодних умовах. "Зерно зібрано на чотири мільйони гектарів - це більше 40% загальної площі. Ми маємо сьогодні 8 мільйонів тонн зерна нового урожая. Це досить непогані показники. Хліба вистачить і на внутрішнє споживання, і, підкреслюю, на експорт", - сказав він.

Азаров додав, що, враховуючи кон'юнктуру на зовнішніх ринках, українське зерно буде мати вигідну ціну. "А це означає, що вітчизняні аграрії можуть розраховувати не тільки на повернення вкладених коштів, а й на пристойні доходи", - вважає він.

Нагадаємо, в Міністерстві аграрної політики і продовольства прогнозують, що врожай зерна в Україні в поточному році складе 45,3 млн. тонн. Раніше міністерство прогнозувало урожай зерна в 2012 році 45-47 млн. тонн, порівняно з рекордними 56,7 млн. тонн в 2011 році.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини