RU

Азаров встановив причину нерівності в доходах українців

05.04.2012, 12:39
Азаров встановив причину нерівності в доходах українців - Фото
Микола Азаров
Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров вважає, що надмірне нерівність у доходах українських громадян викликано системними деформаціями на ринку праці. Про це він сказав сьогодні, відкриваючи чергове засідання уряду.

"В останні роки держава на реалізацію політики зайнятості витрачає близько 6 мільярдів гривень щорічно. І що ми маємо за ці гроші? З 20 мільйонів працездатних громадян офіційно працюють лише 13 мільйонів. Близько 5 мільйонів чоловік знаходиться поза легального ринку праці. Такі робочі абсолютно незахищені. Роботодавець в їх відношенні не несе ніяких соціальних зобов'язань та відповідальності ", - сказав Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Прем'єр додав, що сьогодні кожен п'ятий молодий українець до 25 років не має роботи. "Невеликі шанси на працевлаштування і у тих, кому за 50 років - з них теж кожен п'ятий не має роботи. 40% випускників вузів влаштовуються на роботу не за отриманою спеціальністю. Шанс підвищити кваліфікацію має тільки один з десяти штатних працівників. І то в середньому раз в 11 років, тоді як в Європі - раз в 5 років ", - зазначив він.

На думку Азарова, це серйозні, застарілі й системні деформації вітчизняного ринку праці.

"Що це означає? Що між системою освіти, підготовки й перепідготовки кадрів, підвищення кваліфікації та потреб економіки існує величезний розрив. А також те, що система недостатньо стимулює бізнес легально працевлаштовувати людей, платити соціальні й пенсійні внески", - додав він.

Досьє на Миколу Азарова 
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини