RU

Азаров включається в моніторинг екологічної ситуації в країні

10.05.2012, 11:52
Азаров включається в моніторинг екологічної ситуації в країні - Фото
086cddae29019bc0c029fd870de07677.jpg
Україні необхідно терміново вдосконалювати законодавчу базу з охорони навколишнього середовища. Про це сказав сьогодні прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи чергове засідання уряду.

"В ході модернізації української економіки потрібно також мати на увазі, що екологія - така ж важлива складова якості життя людей, як якісна й доступна їжа, як добротне житло, як своєчасна і кваліфікована медична допомога", - зазначив Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Прем'єр констатував, що загальна екологічна ситуація в Україні залишається досить складною.

Азаров визначив головні екологічні проблеми, зокрема накопичення відходів, як промислових, так і побутових, масове порушення вимог Водного кодексу, несанкціоновані вирубки лісу та забудови лісових зон, виснаження родючості української грунту.

"Стало очевидним, що негайно треба вдосконалювати законодавчу базу з охорони навколишнього середовища. І підвищувати відповідальність перед законом, в першу чергу чиновників, які крізь пальці дивляться на порушення. Також очевидно, що станом екології потрібен постійний об'єктивний і принциповий контроль. Він введений завдяки системі космічного моніторингу. Я особисто включаюся в такий контроль. Нова українська економіка буде екологічною економікою. Ми не відступимо від цього", - запевнив прем'єр.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини