RU

Азаров визнав безрезультатність харківських угод

16.05.2012, 13:52
Азаров визнав безрезультатність харківських угод - Фото
Микола Азаров (фото: kmu.gov.ua)
Україна підписала харківські угоди в надії знизити ціну на газ, але цього не вдалося досягти. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров, виступаючи в Європейському парламенті на конференції "Україна-ЄС - яким буде майбутнє" у вівторок в Брюсселі.

Як повідомляє Інтерфакс-Україна, Азаров пояснює підписання харківських угод необхідністю зниження ціни на газ, закладеної в контракті, підписаному екс-прем'єром Юлією Тимошенко, і при цьому визнає, що це не привело до зниження ціни.

Азаров заявив, що українська сторона була змушена підписати харківські угоди, сподіваючись на зниження ціни. "Насправді, ніякого зниження не було. Це була орендна плата за перебування Чорноморського флоту", - сказав він.

При цьому прем'єр-міністр України розцінює досягнуті в Харкові домовленості як "перепочинок".

Нагадаємо, 21 квітня 2010 року в Харкові президент України Віктор Янукович і президент Росії Дмитро Медведєв підписали Угоду між Україною і Російською Федерацією з питань перебування Чорноморського флоту Російської Федерації на території Україні. Згідно з ним, термін перебування Чорноморського флоту РФ в Севастополі продовжено з 2017 до 2042 року в обмін на здешевлення для України російського газу шляхом застосування знижки у вигляді анулювання митних зборів. Така знижка склала $100 за тисячу кубометрів.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини