RU

Азаров вимагає план зі збільшення стада корів

11.04.2012, 12:27
Азаров вимагає план зі збільшення стада корів - Фото
37c86a22808a247d671febc3b417f3e1.jpg
Прем'єр-міністр України Микола Азаров  вимагає протягом тижня надати механізм адресної підтримки селян, які тримають велику рогату худобу. Про це він сказав сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

"Сьогодні фермери чекають допомоги в заготівлі та придбання кормів, щоб дорощувати телят, у здешевленні палива, щоб сіяти й забезпечити худобу кормами тощо. Все це може забезпечити дотація на голову худоби", - зазначив Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Прем'єр додав, що вчора поставив міністерству аграрної політики та продовольства і міністерству фінансів категоричну вимогу: протягом тижня подати на розгляд уряду механізм дотації "в руки селянину". На думку прем'єра, вона буде стимулювати нарощування виробництва молока та м'яса й підвищить їх якість.

"Дискусії на цю тему завершені, я вимагаю виконання рішення. Тому сьогодні я можу напряму звернутися до селян. Починаються отелення. Сміливо залишайте телят. Уряд підтримає вас. Буде достойна дотація на голову худоби, підтримка кормами, яка компенсує ваші витрати, зробить утримання худоби рентабельним ", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини