RU

Азаров відчитав губернаторів за бездіяльність у містобудуванні

27.04.2012, 12:13
Азаров відчитав губернаторів за бездіяльність у містобудуванні - Фото
ec353acae3164b730f2202d8459a29f9.jpg
Прем'єр-міністр Микола Азаров незадоволений бездіяльністю місцевих чиновників у питаннях впровадження закону про містобудівну діяльність. Про це він сказав сьогодні, відкриваючи розширене засідання уряду.

"Мене вкрай турбує і не влаштовує те, що багато проблем, які ми бачимо і на центральному і на місцевому рівнях, сформувалися внаслідок бездіяльності посадових осіб, або через те, що їхні дії були некомпетентні, або навіть через саботаж урядових рішень. Такого стану речей я не сприймаю і, безумовно, терпіти не буду ", - заявив Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Прем'єр-міністр навів у приклад, як революційне спрощення дозвільних процедур у будівельній галузі наштовхнулося на небажання місцевих чиновників втратити ручне регулювання. "До сих пір не затверджені плани зонування територій та генеральні плани міст. Це дозволяє місцевим "панам" видавати чи не видавати дозволи на будівництво об'єктів за власним розсудом", - зазначив він.

Прем'єр нагадав, що з 2013 року вступає в силу норма, за якою забороняється виділення земельних ділянок під будівництво при відсутності генпланів.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини