RU

Азаров відчитав чиновників за проблеми з водопостачанням

01.08.2012, 11:08
Азаров відчитав чиновників за проблеми з водопостачанням - Фото
296ee6d25911f2a059fdf6dafb8ce8e2.jpg
Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров вимагає негайного вирішення проблем з водопостачанням. Про це він сказав, відкриваючи засідання уряду в середу.

Азаров повідомив, що отримує численні скарги громадян на те, що щорічна профілактика тепломереж не закінчується у встановлені нормативами терміни. "У багатьох містах гаряча вода зникає із завершенням опалювального сезону", - підкреслив прем'єр.

"Протягом місяця було відключено гаряче водопостачання у Дніпровському, Деснянському та Оболонському районах Києва. І нічого не робилося. Потрібно було людям через Фейсбук звернутися до прем'єр-міністра, щоб почали розбиратися. Це неприйнятно. З такою якістю влади довіру людей отримати неможливо", - обурився голова уряду.

Азаров зазначив, що Мінфін, Мінрегіонбуд і Київська міська державна адміністрація не могли домовитися про проведення розрахунків з компенсації різниці в тарифах. "Чиновники не знаходили рішення і зробили заручниками десятки тисяч людей", - підкреслив він.

"Я серйозно попереджаю: якщо люди не отримають вчасно передбачених комунальних послуг, за які вони, до речі, сумлінно платять, то будуть вжиті всі необхідні заходи. Вчора гаряче водопостачання, як мені доповіли, відновили. Тільки 21 будинок залишається на профілактиці. Але я цієї справи просто так не залишу. Вимагаю сьогодні ж доповісти, хто персонально винен в міністерствах та міської адміністрації в скандальному затягуванні рішення", - сказав Азаров.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини