RU

Азаров стурбований ситуацією в тваринництві

27.03.2012, 14:58
Азаров стурбований ситуацією в тваринництві - Фото
Микола Азаров
Виробництво м'яса й молока переважно населенням ускладнює розвиток тваринницької галузі та знижує якість готової продукції. Про це сказав сьогодні прем'єр-міністр Україна Микола Азаров під час зустрічі з представниками громадських організацій та експертів в галузі АПК.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров нагадав, що в 1990-му році, в Україні 80% м'яса і молока вироблялося на великотоварне виробництво, і тільки 20% - населенням. "Зараз ситуація перекинулася. Що звідси випливає? По-перше - неможливість швидкого розвитку, а друге - низька якість продукції", - сказав він.

Азаров зазначив, що уряд приділяє багато уваги питанням дотування тваринницького комплексу. "Грошей не так багато в країні, але ті, які є треба довести по-розумному з тим, щоб вони дійсно служили стимулами. Крім фінансування існує ж цілий ряд інших стимулів, скажімо, податкових", - додав прем'єр.

Він підкреслив, що перед керівниками місцевих адміністрацій сьогодні ставиться ряд завдань щодо стабілізації ситуації в тваринництві, скорочення поголів'я великої рогатої худоби та збільшення обсягів виробництва м'яса й молока.

Азаров підкреслив, що в цілому ряді областей більшість проблем вдалося вирішити й падіння припинилося. "Надзвичайно актуальним для нас залишається питання: а яким чином стимулювати? Як зробити, щоб бізнес включався, інвестував у розвиток тваринництва, щоб ті підприємства, які вже існують, займалися модернізацією, будівництвом нових ферм, щоб активно залучалося населення?", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини