RU

Азаров ставить завдання наростити розвідані запаси газу

28.04.2012, 10:02
Азаров ставить завдання наростити розвідані запаси газу - Фото
Фото: blackseagas.com
Перед урядом України стоїть велике завдання з нарощування розвіданих запасів газу, нафти та інших корисних копалин. Про це заявив прем'єр-міністр України Микола Азаров під час спілкування з користувачами соціальної мережі Facebook.

"Перш за все, перед ним поставлено завдання: значно наростити розвідані запаси газу, нафти і цілий ряд інших корисних копалин. Але перш за все, звичайно запаси нафти й газу, оскільки для нашої економіки це питання критично важливе", - сказав Азаров, якого цитує прес -служба уряду.

Прем'єр підкреслив, що колись Україна видобувала 60 млрд. кубометрів власного газу. "У нас є родовища на материку, на шельфі, є ті родовища, на яких колись добували газ. 40-50 років тому ще не було технологій, що дозволяють досить повно витягувати запаси газу", - підкреслив Азаров і додав, що зараз такі технології з'явилися, тому можна реанімувати старі свердловини і отримати приріст видобутку. "Як ви знаєте, зараз також проводяться конкурси з розробки родовищ сланцевого газу. Словом, перед ним стоять дуже великі завдання", - підсумував глава уряду.

Нагадаємо, в за підсумками 2011 року видобуток природного газу в Україні зменшилася на 0,3% - до 19,2 млрд. кубометрів. За три місяці 2012 року - збільшилася на 1,3%, до 5,1 млрд. кубометрів.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини