RU

Азаров: Протести чорнобильців використовують провокатори

30.11.2011, 11:09
Азаров: Протести чорнобильців використовують провокатори - Фото
30c4aae81c0378e2eca9c53451eaa63b.jpg
Прем'єр-міністр України Микола Азаров обурений, що протести чорнобильців використовують "популісти і провокатори" для власної політичної вигоди. Про це він сказав сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, говорячи про протести чорнобильців, Азаров зазначив, що уряд не може роздавати порожні обіцянки людям. "Це був би звичайний обман і популізм. Ми добре пам'ятаємо, чим закінчився 2009 рік, той хаос і безлад, які були в країні. Ми повинні виходити з реальних розрахунків, оперувати реальними ресурсами", - сказав він.

За словами Азарова, уряд послідовно реалізує план підвищення соціальних стандартів, незважаючи на всі виклики і складну ситуацію в Європі та світі.

Він наголосив, що економічна криза не повинна позначатися на найбільш незахищених верствах населення. "Потрібно говорити з людьми і знаходити необхідний компроміс. На жаль, в останніх подіях ми бачимо, що нам дуже часто опонують професійні популісти і навіть провокатори, які людський біль використовують як таран у боротьбі за власну політичну вигоду", - сказав він.

На думку Азарова, це не тільки негідно, а й небезпечно. "У Донецьку сталася надзвичайно трагічна подія. Помер літній чоловік, що вийшов на протест. Причому, помер тоді, коли компроміс був знайдений, але його не донесли до людей. Це жахлива несправедливість. Протести закінчаться, а людину не повернеш", - сказав він .
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини