RU

Азаров присвятить промисловості розширений Кабмін

25.04.2012, 10:34
Азаров присвятить промисловості розширений Кабмін - Фото
Микола Азаров хоче оптимізувати роботу промисловості
У п'ятницю, 27 квітня, відбудеться розширене засідання Кабінету міністрів України. Про це сказав сьогодні прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи чергове засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров повідомив, що розширене засідання уряду буде присвячене питанням роботи промисловості. "Я прийняв рішення в п'ятницю зібрати позачергове розширене засідання уряду за участю керівників центральних органів влади та голів регіональних адміністрацій. На цьому засіданні ми розглянемо шляхи оптимізації роботи вітчизняної промисловості, в першу чергу, будівельного комплексу, заходи щодо насичення вітчизняними товарами внутрішнього ринку, на якому після збільшення соціальних виплат з'явиться додатковий платоспроможний попит ", - зазначив Азаров.

Нагадаємо, вчора, 24 квітня, на засіданні Комітету з економічних реформ президент України заявив, що влада зобов'язана перетворити ресурсний потенціал держави в конкурентну перевагу на світовому ринку. Голова держави відзначив важливість ефективного розвитку реального сектора економіки.

Досьє на Миколу Азарова
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини