RU

Азаров обурений, що люди не розуміють медичної реформи

20.06.2012, 12:53
Азаров обурений, що люди не розуміють медичної реформи - Фото
Микола Азаров

Прем'єр-міністр Микола Азаров розкритикував проведення реформи охорони здоров'я в Україні - люди в регіонах про неї не знають. Про це він сказав сьогодні, відкриваючи засідання уряду.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Азаров зазначив, що людей завжди хвилюють питання охорони здоров'я. "Помітних змін у цій сфері вони ще не відчули. Навпаки, з'явилися упередження, іноді несприйняття реформи медицини. Всі згодні, що стан цієї сфери зовсім не такий, який необхідно людям. Суті реформи люди не розуміють і кінцевого результату не знають. У глибинці не знають навіть про впровадження референтних цін, не відчули здешевлення ліків. Якщо зміни відбуваються тільки в Києві - це не реформи", - сказав він.

На думку прем'єра, стан справ у цій галузі вимагає додаткової поглибленої роботи. Азаров повідомив, що завтра він має намір зустрітися з представниками громадських організацій, що представляють інтереси пацієнтів і лікарів, а на наступному тижні провести дискусію з лідерами всеукраїнських громадських організацій. Прем'єр доручив Міністерству охорони здоров'я проаналізувати хід реалізації всіх пілотних проектів реформування медичної галузі, щоб в майбутньому на розширеній нараді порівняти цей аналіз з оцінками громадськості.

Досьє на Миколу Азарова

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини