RU

Азаров обурений бездіяльністю місцевої влади

07.03.2012, 13:11
Азаров обурений бездіяльністю місцевої влади - Фото
микола Азаров
Прем'єр-міністр Україна Микола Азаров просить місцеву владу спростити роботу з бізнесом і поліпшити рішення проблем населення на місцях. Про це він сказав сьогодні, в ході розширеного засідання уряду.

"Ми приділимо особливу увагу, на мій погляд, найслабкішій ланці в системі реалізації всіх заходів - системі місцевої влади. На жаль, ми маємо парадокс: місцева влада, яка стоять найближче до людей, часто, виявляється, найдалі перебувають від потреб наших людей. Якщо подивитися на звернення до урядового call-центр, на пошту секретаріату Кабінету міністрів, складається таке враження, що, крім президента й уряду, в країні більше органів влади немає ", - зазначив Азаров, якого цитує кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

Прем'єр обурився тим, що люди з багатьох місцевих питань звертаються безпосередньо до президента чи прем'єр-міністра. "Ось, щоб привезли дрова, наприклад, або полагодили ліфт, вивезли сміття чи включили опалення. Чому в багатьох місцевих конторах, наприклад, приймальний день - всього один в тиждень і то, півдня? Спеціально створюються черги, спеціально ускладнюється життя тих людей", - сказав він.

Прем'єр навів приклад, коли елементарний законний акт на землю люди змушені чекати до півтора року.

"Уряд повинен тут звернути на це особливу увагу. Я б просив місцеві органи влади, особливо зараз, коли йде процес дерегуляції, підкреслюю, 54 різних регулятивних акта скасовано, не приймати й не створювати додаткових ускладнень на місцях, а навпаки - максимально своїми рішеннями спрощувати роботу з бізнесом ", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини