RU

Азаров обіцяє житло сім'ям з доходом 4 тис.грн.

03.03.2012, 15:10
Азаров обіцяє житло сім'ям з доходом 4 тис.грн. - Фото
51f0e0d4ba577d63209af09d7a6e3f1c.jpg
Прем'єр-міністр України Микола Азаров  доручив протягом двох-трьох тижнів розробити механізми для того, щоб сім'ї з середнім сукупним доходом близько 4 тисяч гривень могли брати участь в програмах будівництва житла. Про це заявив глава уряду під час наради з питань реалізації державної програми "Доступне житло".

"По-перше, квартира повинна коштувати значно дешевше, ніж вона коштує зараз. По-друге, необхідно знайти довгострокові кредитні ресурси, щоб замість сім'ї взяти цей ресурс і віддати будівельникам для того, щоб вони могли побудувати житло. Найголовніше завдання - знайти цей фінансовий ресурс. Також необхідно визначити, скільки така сім'я може платити й протягом якого періоду. І під який відсоток її кредитувати. Протягом двох-трьох тижнів відповіді на ці питання будуть знайдені", - сказав Азаров, якого цитує прес-служба уряду.

За словами прем'єра, для реалізації цієї програми необхідно залучити кошти державного та місцевих бюджетів, державних і комерційних банків та інвестиційні ресурси. "Необхідно в комплексі вирішувати цю задачу й ми ці рішення знайдемо", - підкреслив Азаров.

При цьому він додав, що цю роботу буде координувати Міністр регіонального розвитку, будівництва і ЖКГ Анатолій Близнюк разом з секретаріатом Кабінету міністрів і за два-три тижні ці пропозиції будуть внесені на розгляд уряду.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини